رادیو استانبول

در این بخش کلیه پادکست‌های آموزشی در زمینه امور در امور خرید ملک در ترکیه، اخذ اقامت و شهروندی، ثبت شرکت، کلیه امور بانکی و گرفتن نمایندگی برند های برتر ترکیه، تحصیل در ترکیه و … که توسط « شرکت استانبول همراه »   تهیه و منتشر شده است به صورت رایگان در دسترس شما قرار گرفته است. گوش دادن به این پادکست های آموزشی به ما کمک میکند تا اطلاعات زیادی را در مدت کوتاه فراگرفته و دانش لازم برای ورود، مهاجرت و سرمایه گذاری در ترکیه را به دست آوریم.

بررسی نکات مهم خرید خانه در ترکیه

خرید ملک در ترکیه

در واقع خرید ملک در ترکیه، آسانترین و سریعترین راه اخذ اقامت ترکیه است. که شما با خرید خانه در ترکیه، می توانید پاسپورت ترکیه را دریافت کنید! طبق آیین نامه جدید اشخاص حقیقی و سرمایه گذاران بین المللی در ترکیه می توانند به ارزش ۲۵۰،۰۰۰ دلار آمریکا صاحب املاک و مستغلات در کشور ترکیه بشوند. به این ترتیب، بر طبق قانون می توانند درخواست تابعیت و اقامت دائم را بکنند. البته قوانینی هم وجود دارد. شما نباید تا ۳ سال ملک را بفروشید و یا آن را واگذار کنید. البته این قوانین برای اخذ تابعیت است. شما با هر مقدار سرمایه می توانید در ترکیه ملک بخرید و اقامت یکساله دریافت کنید. این اقامت تا ۵ سال قابل تمدید است. پس از ۵ سال می توانید درخواست اقامت دائم بدهید.

لینک مقاله مرتبط : 

افتتاح حساب در ترکیه

افتتاح حساب در ترکیه

چه مقیم ترکیه باشدی چه غیرمقیم، می توانید از خدمات افتتاح حساب بانکی در ترکیه بهره ببرید.  خوبی افتتاح حساب در ترکیه این است که شما با این کار، می توانید ویزا کارت و مستر کارت هم دریافت کنید. صدور ویزا و مستر کارت فیزیکی با افتتاح حساب در ترکیه امکان پذیر است. بعد از باز کردن حساب بانکی در ترکیه ، همان لحظه برای شما کارت بانکی بین المللی صادر می شود و به شما تحویل داده می شود. کل این فرآیند فقط یکروز طول می کشد. حساب های افتتاح شده می تواند دلاری، یورو، پوند و لیری باشد.

لینک مقاله مرتبط : 

افتتاح حساب، سود و کارمزد در بانک های ترکیه

افتتاح حساب در ترکیه برای افراد غیر مقیم

افتتاح حساب در ترکیه

اقامت ترکیه 

اقامت ترکیه موضوعی است که شاید بسیاری از افراد دوست دارند در مورد قوانین و مقررات آن بدانند. روش های زیادی برای اخذ اقامت ترکیه وجود دارد مانند اقامت ترکیه از طریق خرید ملک،
اقامت ترکیه از طریق  اجاره ملک در ترکیه، اقامت ترکیه از طریق کار، اقامت ترکیه از طریق تحصیل، اقامت ترکیه از طریق ازدواج، اقامت ترکیه از طریق سرمایه گذاری و … که تمامی این موارد را می توانید در لینک زیر مطالعه کنید.

لینک مقاله مرتبط : 

اقامت ترکیه برای افراد زیر ۱۸ سال