رادیو استانبول

در این بخش کلیه پادکست‌های آموزشی در زمینه امور خرید ملک در ترکیه، اخذ اقامت و شهروندی، ثبت شرکت، کلیه امور بانکی و گرفتن نمایندگی برند های برتر ترکیه، تحصیل در ترکیه و … که توسط « شرکت استانبول همراه »   تهیه و منتشر شده است به صورت رایگان در دسترس شما قرار گرفته است. گوش دادن به این پادکست های آموزشی به ما کمک میکند تا اطلاعات زیادی را در مدت کوتاه فراگرفته و دانش لازم برای ورود، مهاجرت و سرمایه گذاری در ترکیه را به دست آوریم.

بررسی نکات مهم خرید خانه در ترکیه

خرید ملک در ترکیه

در واقع خرید ملک در ترکیه، آسانترین و سریعترین راه اخذ اقامت ترکیه است. که شما با خرید خانه در ترکیه، می توانید پاسپورت ترکیه را دریافت کنید! طبق آیین نامه جدید اشخاص حقیقی و سرمایه گذاران بین المللی در ترکیه می توانند به ارزش ۲۵۰،۰۰۰ دلار آمریکا صاحب املاک و مستغلات در کشور ترکیه بشوند. به این ترتیب، بر طبق قانون می توانند درخواست تابعیت و اقامت دائم را بکنند. البته قوانینی هم وجود دارد. شما نباید تا ۳ سال ملک را بفروشید و یا آن را واگذار کنید. البته این قوانین برای اخذ تابعیت است. شما با هر مقدار سرمایه می توانید در ترکیه ملک بخرید و اقامت یکساله دریافت کنید. این اقامت تا 5 سال قابل تمدید است. پس از 5 سال می توانید درخواست اقامت دائم بدهید.

لینک مقاله مرتبط :

اقامت ترکیه

بطوز کلی شرایط گرفتن اقامت ترکیه به شرایط شما بستگی دارد. این که چقدر سرمایه دارید، چقدر تحصیلات دارید، چقدر سابقه کار دارید و هدفتان از مهاجرت چیست. همگی در ایجاد شرایط نقش دارندو شما باید اول به هدف و برنامه خود نگاه کنید و سپس شرایط را محیا کنید. زیرا هر راهی مدارک و شرایط خاص خودش را دارد. حتی بازه زمانی راه های اخذ اقامت با یکدیگر متفاوت است.

لینک مقاله مرتبط :

اخذ اقامت برای افراد زیر 18 سال

افتتاح حساب در ترکیه برای افراد دارای اقامت

افتتاح حساب در ترکیه برای افراد غیر مقیم

اخذ شهروندی ترکیه

شهروندی ترکیه

در ابتدا باید بدانید که برای گرفتن شهروندی ترکیه، نخست باید اقامت دائم کشور ترکیه را از راه های قانونی به دست آورده باشید. طبق ماده ۱۱ قانون شهروندی ترکیه، اتباع خارجی برای دریافت پاسپورت ترکیه باید طبق قانون ملی کشور خودشان و نیز اشخاص بدون ملیت به شرط بالغ بودن و داشتن توانایی تشخیص (طبق قانون مدنی شماره ۴۷۲۱ ترکیه)، حائز شرایطی باشند، از این رو که بتوانند دولت ترکیه را قانع کنند که شهروند مفید و بی خطری برای این کشور خواهند بود.

لینک مقاله مرتبط :

ثبت شرکت در ترکیه

ثبت شرکت در ترکیه، همواره یکی از راه‌های محبوب برای اخذ اقامت ترکیه است؛ هرچند که باید توجه داشت که این روش، برای همه مناسب نیست و شرایط خاص خودش را دارد. یکی از همین شرایط، داشتن سرمایه اولیه و تمکن مالی است. هزینه تاسیس شرکت در ترکیه، به مراتب نسبت به سایر روش‌های کسب اقامت این کشور بالاتر است.

لینک مقاله مرتبط :

سرمایه گذاری در ترکیه

اخذ شهروندی ترکیه با سرمایه گذاری، یکی از آسان‌ترین راه‌های موجود است، اما باید دقت داشت که این موضوع، پیچیدگی‌ها و ظرافت‌های خاص خودش را دارد و سوالات زیادی برای متقاضیان ایجاد می‌کند. مثلا اینکه حداقل میزان سرمایه گذاری در ترکیه برای اخذ شهروندی و پاسپورت این کشور چقدر است؟ از چه راه‌هایی می‌توان در ترکیه سرمایه‌گذاری کرد؟

لینک مقاله مرتبط :

زندگی در ترکیه

زندگی در ترکیه، انتخاب بسیار از ایرانیانی است که قصد مهاجرت دارند. نزدیکی فرهنگی ایران و ترکیه، اقتصاد پویا، زندگی ارزان تر نسبت به ایران، آب و هوای ترکیه و بسیاری از دلایل دیگر باعث علاقمندی ایرانیان به زندگی در ترکیه شده. در ادامه سعی کرده ایم هر آنچه شما برای زندگی در ترکیه به آن نیاز پیدا می کنید را در دسترستان قرار دهیم.

لینک مقاله مرتبط :

آموزش زبان ترکی استانبولی

یکی از ضروریات لازم برای زندگی در ترکیه و یا حتی سفر به ترکیه  یادگیری زبان ترکی استانبولی است .

لینک مقاله مرتبط :

آموزش رایگان زبان ترکی استانبولی: عبارات و کلمات در مورد موضوعات غذایی

آموزش رایگان زبان ترکی استانبولی: عبارات و کلمات ترکی در مورد نوشیدنی ها

آموزش رایگان زبان ترکی استانبولی: کلمات و جملاتی که در هتل از آنها استفاده می شود.

آموزش رایگان زبان ترکی استانبولی: کلمات و جملاتی که برای تسویه حساب در یک فروشگاه به کار میرود.

افتتاح حساب در ترکیه

افتتاح حساب در ترکیه

افتتاح حساب در ترکیه، امروزه به دلیل وجود تحریم های متعدد جایگاه ویژه ای پیدا کرده است. چرا که بسیاری از ایرانیان از دریافت خدمات بین المللی بانکی محروم هستند. و باز کردن حساب در ترکیه می تواند بسیار کمک کننده باشد. به همین علت لزوم باز کردن حساب بانکی در کشور ترکیه افزایش یافته است.

لینک مقاله مرتبط :

افتتاح حساب در ترکیه با پاسپورت یک روزه (افراد غیرمقیم)

Recent search terms:

  • https://istanbulhamrah com/radio-istanbul/