شرایط خرید ملک ارزان در ترکیه چیست؟ چگونه می توانم در ترکیه ملک ارزان تهیه کنم؟ خرید خانه ارزان در ترکیه به چه صورت است؟ آیا ملک ارزان در ترکیه وجود دارد؟ 

این سوالات بسیاری از افرادی است که برای مشاوره با استانبول همراه تماس می گیرند. و متاسفانه ما هربار باید حقایق تلخ را به این عزیزان یاد آوری کنیم.

این که هیچ ارزانی بی علت نیست.

به علاوه اکثر افرادی که برای خرید ملک در ترکیه اقدام می کنند، به دنبال اقامت این کشور هستند. حال آنکه ترکیه، سقف هزینه مشخصی برای اهدای شهروندی در ازای خرید ملک تعلام کرده است. ۲۵۰ هزار دلار آمریکا. ترکیه سقف خرید ملک را در این کشور از ۱ میلیون دلار به ۲۵۰ هزار دلار رساند و سیلی از سرمایه را به کشور خود هدایت کرد. این به معنی این است که ترکیه به دنبال جذب سرمایه است. پس با خرید خانه ارزان نمی توان انتظار اخذ اقامت ترکیه را داشت.

تیم مشاوره و کارشناسان « استانبول همراه » در امور خرید ملک، اخذ اقامت و شهروندی، ثبت شرکت، کلیه امور بانکی و گرفتن نمایندگی برند های برتر ترکیه در کنار شماست.
چرا خرید آپارتمان ارزان در ترکیه ایده خوبی نیست؟

در صورتی که به دنبال ملک ارزن هستید، باید بدانید که این ملک ارزان یا قرار است خانه ای قدیمی باشد، یا در محله های نامساب با دسترسی نامطلوب باشد. هیید آپارتمان ارزان در ترکیه هم همین منوال را دارد. ارزانترین خانه ای که می توانید در ترکیه خریداری کنید که احتمال اقامت دارد، ملکی به ارزش ۶۰ هزار دلار است. و این ملک برای شما اقامت توریستی ۳ ساله را به همراه دارد. این اقامت فرصت خوبی است تا در ترکیه به دنبال کار بگردید و بتوانید اقامت خود را از توریستی به کاری تغییر دهید.

شاید به این مطلب هم علاقمند باشید  شهرهای مناسب جهت خرید ملک در ترکیه

پس ببینید، خرید خانه در ترکیه با ۱۰۰ میلیون،  خرید خانه در ترکیه با ۲۰۰ میلیون یا خرید خانه در ترکیه با ۳۰۰ میلیون عملا سوزاندن سرمایه و وقتتان است. فریب آگهی های خرید ملک ارزان در استانبول را نخورید. آن ها کاری بجز ایجاد وسوسه و از بین بردن سرمایه تان نمی کنند.

قیمت خانه در ترکیه به پول ایران با توجه به قیمت روز لیر محاسبه می شود. به عنوان مثال؛ اگر قیمت لیر را بین ۲۷۰۰ تا ۳۰۰۰ تومان در نظر بگیریم  (که در حال حاضر نیز حدود همین مقدار است)، بنابراین قیمت یک خانه ۲۵۰ هزار لیری در ترکیه، چیزی در حدود ۶۵۰ تا ۷۵۰میلیون تومان خواهد بود.

مواری که برای خرید ملک باید در نظر بگیرید

درد ادامه مواردی را برایتان بازگو می کنیم که خواندنشان بسیار مفید است. این را در نظر بگیرید که مهاجرت و خرید ملک در ترکیه، باید همراه با مشورت با متخصصان و همچنین برنامه ریزی و تفکر باشد.

  • پیش از واریز هر مقدار پول، نسبت به استعلام وضعیت ملک مورد نظر، بدهی بانکی، وام بانکی، محدودیت های قانونی و … در سازمان ثبت اسناد و املاک ترکیه اقدام کنید
  • قبل از خرید ملک در کشور ترکیه از سازندگان و مشاوران بخواید مجوز های مربوطه را به شما نشان دهند.
  • خرید ملک اگر ارزشش کمتر از ۲۵ هزار دلار باشد تضمینی برای قبول درخواست اقامت شما نمی باشد. فقط شرایط بررسی آن را دارا می باشید. زیرا که وزارت کشور در خصوص اعطای اقامت می بایستی تصمیم بگیرد.
  • حتما از کمک یک وکیل با تجربه استفاده کنید چرا که این مطمئن ترین کار ممکن است.
شاید به این مطلب هم علاقمند باشید  خرید ملک در ترکیه

امیدواریم با این مقاله متوجه خطرات خرید ملک ارزان در ترکیه شده باشید. اگر همچنان شبهاتی در این زمینه دارید، با مشاورین ما در تماس باشید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اگر به کمک نیاز دارید با ما وارد گفت و گو شوید.